سبد خرید

کالایی در سبد شما وجود ندارد

جستجو

حساب کاربری

persian

Change Language

Persian

English

ضوابط و مقرارات شال و روسری لئونارد

لازم به ذکر است مفاد ذکر شده در این سند نسبت به هر توافق دیگری ارجحیت دارد

شرح خدمات :

کلیه خدمات ذکر شده در این صفحه و نیز کلیه خدماتی که توسط فروشگاه مجازی و نیز خدمات ذکر شده در سایت شامل موارد ذیل می شود.


مسئولیت ارائه کلیه اطلاعات کاربر بصورت صحیح اعم از ایمیل تلفن ثابت و همراه و آدرس و سایر اطلاعات کاربر به عهده خود کاربر بوده و فروشگاه هیچ مسئولیتی در مورد ثبت ناصحیح اطلاعات سفارش کاربر نخواهد داشت.
مسئولیت خرید و سفارش خرید اعم از جزئی و کلی , به عهده مالک خط تلفن همراهی است که ثبت نام با آن انجام شده.
فروشگاه مجازی لئونارد طبق قوانین و مقررات تجارت الکترونیک متعهد به حفظ حریم خصوصی افراد خواهد بود.
فروشگاه مجازی لئونارد این حق را برای خود محفوظ میدارد که در هر زمان و حتی بدون اعلام و اخطار قبلی ارائه خدمات به هریک از کاربران خود را متوقف کند.
بدین وسیله کاربر موافقت می کند که فروشگاه مجازی لئونارد در قبال خسارتهای مستقیم و غیر مستقیم استفاده نا صحیح کاربر از خدمات سایت و یا ناتوانی و یا سهل انگاری کاربر در استفاده از خدمات و نیز کلیه مشکلات سرویس دهندگان سرور اعم از داخلی یا خارجی و سایر مشکلات سایبری که مربوط به فروشگاه لئونارد نیست , و همچنین در مورد لینکهای خارجی موجود درقسمت تبلیغات سایت چه در متن و چه در محتوی هیچگونه تعهد و مسئولیتی ندارد.
بدین وسیله کاربر می پذیرد که حق هیچگون کپی برداری , تکثیر و تغییر و یا باز فروش محصولات شرکت لئونارد را بدون کسب اجازه کتبی از دفتر مدیریت شرکت ندارد.
مسولیت هرگونه سوء استفاده بصورت سهوی یا عمدی در متن یا محتوی اعم از نام, عکس , ویدئو , صدا , گرافیک , آیکون و نماد, لوگو ویا نرم افزارهای مربوط به سایت و کدهای آن مربوط به کاربر خاطی بوده و نه تنها منجر به توقف فوری ارائه خدمات به کاربر می شود بلکه کاربر ملزم به جبران کلیه خسارات مادی و معنوی سایت و برند لئونارد خواهد بود.

مسئولیت های مشتری :


کاربر می پذیرد که تنها توسط اطلاعاتی که خود در هنگام ثبت نام در فرم ثبت نام وارد کرده شناسائی می شود و دارنده این اطلاعات مالک سفارش خواهد بود.
کاربر می پذیرد , در صورتیکه فروشگاه مجازی لئونارد شبهه ای در صحت اطلاعات فرم ثبت نام داشته باشد, از روالهای دیگری برای احراز هویت کاربر استفاده کندو نیز کلیه خدمات به کاربر را تا احراز هویت کامل متوقف کند.
مشتری می پذیرد که کلیه قوانین و مقررات فروشگاه و همچنین کلیه عرف و شئونات فرهنگی در فضای مجازی را رعایت و از بکار بردن کلمات دور از ادب و همچنین لحن تهدیدآمیز و یا جملات افترا آمیز پرهیز کند.
کاربر متعهد می شود که کلیه خسارات ناشی از جعل هویت دیگران و یا تلاش برای به دست آوردن اطلاعات دیگران چه مادی و چه معنوی پرداخت نماید.
اخلال در عرضه خدمات، سرور، شبکه و فروشگاه مجازی لئونارد و همچنین نافرمانی از هر یک از شرایط مذکور, نقض قوانین تجارت الکترونیک بوده و تلاش برای جمع آوری و یا ذخیره اطلاعات شخصی در مورد دیگر کاربران، پیگیرد قانونی خواهد داشت و فروشگاه لئونارد مختار است کلیه دارایی های قابل مسدود شدن کاربر را تا مشخص شدن رای قطعی و نهائی مراجع قضایی ضبط نماید.
کاربر تایید می کند که فروشگاه مجازی لئونارد ممکن است قبل و یا بعد از ارسال محصول نسبت به تغییر شرایط و قیمت ارائه محصول و سایر خدمات تجدید نظر نماید.
کاربر تایید می کند که فروشگاه لئونارد حق مسدود کردن پرداخت های مشکوک را داشته و تحویل خدمات را تا زمان احراز دقیق مشخصات و تائید پرداخت متوقف نماید. و فروشگاه مجازی لئونارد می تواند اطلاعات پرداخت را تلفنی از مشتری دریافت کند همچنین در صورت نیاز فروشگاه می تواند اطلاعات خرید های مشکوک را به مراجع قضائی ارسال کند.
کاربر می پذیرد که تمام خدمات ارائه شده روی وب سایت لئونارد به صورت پیش پرداخت تامین اعتبار می گردد. هرگونه دریافت محصول و خدمات بدون پرداخت وجه مربوطه به منزله کلاهبرداری خواهد بود.
کاربر تائید می کند که فروشگاه مجازی لئونارد و هر شخص ثالث وابسته به آن شامل کارمندان و نمایندگان و مدیران و زیرمجموعه های فضای مجازی لئونارد در مقابل هرگونه ادعای ضرر و زیان، دعوی حقوقی، پرداخت غرامت، پیگرد قانونی از طرف مشتری در رابطه با استفاده از خدمات سایت مصون هستند.
10 کاربر پذیرفته است که باید حداقل 18 سال سن داشته باشد. در غیر اینصورت صغیر محسوب می شودضمن اینکه والد یا قیمی که مفاد این سند را از طرف صغیر می پذیرد مسئول اصلی اجرای تمام و کمال مفاد این صفحه خواهد بود، که شامل پرداخت به موقع و کامل هزینه خدمات فروشگاه مجازی لئونار و سایر موارد است. هر گونه پذیرش مفاد این صفحه از طرف فردی که کمتر از 18 سال (صغیر) باشد، غیرمعتبر پنداشته خواهد شد و مفاد اینصفحه بین فروشگاه مجازی لئونارد و صغیر باطل خواهد بود، به حدی که این فروشگاه از هرگونه دِین و مسئولیتی به هر نحو، که منتج از سن یا عدم صلاحیت قانونی صغیر یا استفاده صغیر از خدمات فروشگاه مجازی لئونارد باشد، مبری است.
11  کاربرمی پذیرد و موافق است که تنها مرجع تشخیص نقض مفاد این سند از سوی کاربر مدیریت فروشگاه مجازی لئونارد خواهد بود.
12 کاربر حق ندارد از خدمات فروشگاه برای اهداف مجرمانه، قاچاق و انتقال پول غیر قانونی استفاده نماید. کاربر می بایست نسبت به پرداخت مالیات خود به اقدام و استفاده از خدمات این فروشگاه را برای فرار از مالیات خود قرار ندهد. فروشگاه مجازی لئونارد حق دارد معاملات مشکوک به پولشویی را به حالت تعلیق در آورد.
13 کاربر تائید می کند که فروشگاه حق تعلیق و توقف ارائه خدمات خود (به صورت کامل یا مقطعی) را به صورت یک جانبه دارد و ارائه خدمات به صورت بی وقفه و دائمی از سوی فروشگاه مجازی لئونارد تضمین نمی شود.
14 هرگونه صدمه ایجاد شده، کلی یا جزیی، ناشی از عملکرد یا فراموشی یا غفلت یا شرایط محتمل خارج از کنترل فروشگاه مجازی لئونارد، در تحصیل، گردآوری یا تحویل اطلاعات؛ مسئولیتی برای فروشگاه مجازی لئونارد در جبران خسارت کاربر ایجاد نمی کند.
15  این شرایط مربوط به وضعیت عادی می باشد در مواقع طوفان زلزله یا جنگ یا امثالهم موارد خاص محسوب میشود که وبسایت لئونارد هیچ مسئولیتی را در رابطه با تمامی موارد مذکور قبول نخواهد کرد.